Jednodenní porce zábavy - Legoland a Tropical Islands

Zde představujeme další tipy pro odlehčené výlety za zábavou. Zkuste školní výlet jinak!

Legoland ( od 1050 Kč/ os.)

Horské dráhy, miniatury Evropských památek, podmořský svět a další lákadla Vás čekají při návštěvě Legolandu.

A jaké další? Autodrom, vyhlídková 63 m vysoká věž, expedice džunglí na kánoi se sjezdem z 12 m vulkánu, Merlinův hrad, který projíždíte rychlostí až w km/h na zádech ohnivého draka, potopená Atlantida z piraňami, žraloky, proskleným tunelem a také Miniland! Celý svět zmenšený 1:25 – Bílý Dům, Eiffelkovka, Neuschwanstein a další památky.  Kdo chce naplno proniknout do tajů výroby Lega, může navštívit i továrnu, odkud si na závěr prohlídky odnese i nově vyrobenou kostku jako suvenýr.

Tropical Islands u Berlína ( od 750 Kč/ os.)

Ať už v létě nebo v zimě, v Tropical Islands se každý vyřádí. V prostorách bývalé továrny na vzducholodě najdeme unikátní projekt a to tropický svět s bazény, skluzavkami a saunami. Tropické prostředí působí všude – ať už v podobě teploty a vlhkosti vzduchu, autentických rostlin z deštného pralesa, palem nebo zpěvu exotického ptactva, které po areálu volně poletuje. Vyřádit se můžete na obřích skluzavkách, zrelaxovat v saunách nebo odpočívat ve vířivkách. Hlavně v zimních měsících je to opravdu balzám pro duši i tělo a alespoň malý kousek tropického ráje v Evropě.

Cenovou kalkulaci tvoříme škole na míru (stejně tak i program jsme schopní Vašim požadavkům přizpůsobit. V případě zájmu nás prosím kontaktujte :-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace