Výukové zájezdy

Oblíbené školní zájezdy kombinované s jazykovým kurzem jsou vítaným kompromisem mezi poznáním a vzděláním. Atraktivní destinace jako Hastings, Oxford, Cambridge, Torquay, Stratford upon Avon či Brighton na Vás čekají! Dopoledne studenti tráví čas při výuce jazyka, odpoledne vyráží poznávat okolí. Při výuce jsou studenti rozřazeni do skupinek po 12-16 osobách, výuku vedou kvalifikovaní lektoři, kteří používají pouze anglické materiály. Bude záležet na Vás, jak intenzivní bude kurz. Vybrat si budete moci dle počtu výukových dní i počtu lekcí. 

Co se studenti dopoledne naučí, mohou odpoledne ihned aplikovat! Cílem je nejen zlepšení slovní zásoby, ale především komunikace a motivace k dalšímu vzdělávání. Cizího jazyka není třeba se bát, protože jak všichni zjistí, i malá snaha je místními obyvateli odměněna!  

Kdo by chtěl nejdříve vyzkoušet jen malý střípek z výuky pomocí kvalifikovaných lektorů, nabízíme v rámci zájezdu Za britským školstvím ochutnávku v podobě dopolední interaktivní výuky v londýnských muzeích!

Skvělé rodiny, kvalitní výuka a úžasné památky včetně Stonehenge, katedrály ve Wellsu nebo lázeňského Bath.

Skvělé rodiny a velice kvalitní výuka! Atraktivní odpolední výlety, při kterých poznáte Hever Castle, křídové útesy Seven Sisters či námořní Portsmouth a dva dny v Londýně k tomu!

Stařičká Anglie ve své pravé podobě a k tomu úžasné hostitelské rodiny! Po výuce rozmanitý program - projdeme národní park Yorkshire Dales, užijeme si ruiny opatství Fountains Abbey a hlavně York - z hradeb, bran a středověkých uliček se nám zatočí hlava ...

Jazykový kurz ve Swansea, kde Vás dopoledne čeká výuka s anglickými lektory a odpoledne nádherné přírodní výlety jako NP Brecon Beacons, poloostrov Gower a nevynecháme ani Cardiff či Oxford.

Klidné letovisko, krásné počasí a kvalitní výuka. K tomu nádherné výlety v jižní Anglii a pohoda u moře …

Vynikající rodiny, skvělá škola a pobyt s krásnými výlety v malebném Shakespearově rodišti. Warwick Castle, Coventry, Kenilworth Castle, Oxford, Malvern Hills a Londýn na závěr ...

Na výběr je z různých center výuky - Exeter, St Austell nebo Torquay. V případě zájmu o výuku s akreditací British Council je třeba zájezdu na 9 dní.

Kvalitní výuka ve škole akreditované British Council. Navíc nádherná, turisticky nedotčená oblast East Anglia a univerzitní Cambridge …

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace