Ostatní země

 

Francie

Nejen Paříž, město pod Eiffelovou věží, ale také velkolepé Versailles Ludvíka XIV, voňavá Provence, Avignonský most, amfiteátr v Nîmes, pevnost If, kde byl vězněn hrabě Monte Cristo, plameňáci a další. Stačí si jen vybrat a určitě to bude "magnifique".

Itálie

Bella Italia to není jenom Řím a Vatikán. Což takhle dát si s námi Benátky, Florencii nebo Cinque Terre. Můžete zkusit podepřít Šikmou věž v Pise, prozkoumat Pompeje nebo vylézt na Vesuv. A Itálie bez zmrzliny, pizzy a dalších dobrot? Nemyslitelné.

Švýcarsko

Švýcarsko malé, ale o to krásnější - Rýnské vodopády, finanční metropole Zurich, unikátní CERN v Ženevě, Tolkienovo údolí s Trümmelbachskými vodopády a hlavně celodenní turistika v oblasti Adelboden, ať zažijeme pravé švýcarské hory!

Polsko

Přestože máme k Polsku kilometrově blízko, ne všichni tuší, jaké krásy ukrývá. Pojďme se podívat na zoubek polské kultuře a jazyku. Až totiž dostanete borůvkový koktejl poté, co jste si objednali "jagodowy", tak možná zjistíte, že polština je i pro Vás trochu "czeski film." Krakow, Wieliczka nebo Osvětim za vidění určitě stojí.

Španělsko

¡Vamos a España! a to konkrétně do katalánské Barcelony, kterou projdeme křížem krážem. Čeká nás také klášter Montserrat, delfíní a nějaké to mořské koupání.

 Maďarsko

"You'll never go hungry in Hungary" a to protože tam opravdu dobře a rádi vaří. Klobásky, papriky na 100 způsobů nebo třeba langoše, to všechno se spoustou památek navrch s námi objevíte v ulicích Budapešti.

Dánsko

Severní vítr je krutý, ale v Dánsku to neplatí. Barevná Kodaň, bílé křídové útesy Møns Klint, Hamletův hrad, vikinské lodě a Malá mořská víla H. CH. Andersena. To si přece nenecháme ujít a také se dozvíme, co je to žít podle hygge. 

Benelux

Je libo čokoládové pralinky nebo třeba waffle? Nebo máte raději sýr a tulipány? Belgie, centrum Evropské unie, ale i obchodu s diamanty a Holandsko, země větrných mlýnů, dřeváků a kol. I tam s námi můžete vyrazit.

 

Romeo, proč jsi jen Romeo? A proč si s námi nezajedeš do Verony podívat se na onen slavný balkon? Zároveň poznáš i svět módy v Milánu, krásy jezera Lago di Garda nebo kouzelné Benátky.

Hranolky, vafle a čokoláda? Belgie však okouzlí i nádhernou architekturou, evropskými institucemi a třpytícími se diamanty!

Vydejte se s námi za krásami Toskánska - romantické Benátky, šikmá věž v Pise, nádherná Florencie a pestrobarevné Cinque Terre!

Blanes, Montserrat, to nejlepší z Barcelony jako je Sagrada Familia, Montjuïc, La Rambla, Park Güell a při návratu papežský Avignon!

To nejlepší z Malopolska – Krakov a solné doly ve Wieliczce, obojí na seznamu UNESCO a k tomu lekce historie v Osvětimi. Ideální zájezd pro ty, kteří chtějí mít na Krakov dostatek času.

Putování po francouzské Riviéře nabízí to nejlepší - od festivalového Cannes, dramatického kaňonu Verdon až po svět luxusu v Monacu. Nezapomeneme ani na typické vesničky a koupání!

Poznáte to nejlepší z antického Říma a papežského Vatikánu. K tomu přidáme návštěvu Tivoli s Villou d’Este zapsanou v UNESCO a Hadriánovou vilou …

Užijeme si to nejlepší, co Švýcarsko nabízí. Ohromí nás Rýnské vodopády, Kostnice nám připomene českou historii, v Lauterbrunnen nám připomene Tolkienovu Roklinku, v Broc se nacpeme čokoládou a v Gruyères sýrem. A pořád to není vše!

To nejlepší z Paříže a okolí během jednoho zájezdu? Není problém, čeká Vás nabitý program, kvalitní ubytování a skvělé zážitky při prozpěvování písně Aux Champs-Élysées!

Rozmanitý program v zájezdu za levandulí provoněnou Provence. Pepežský palác v Avignonu, plameňáci, koně a býci v Camargue, římské Nîmes, divoká soutěska Verdon a na závěr trocha luxusu v Monacu ...

Poznejte to nejkrásnější z Amsterdamu a jeho okolí. Větrné mlýny, dřeváky, sýry, grachty a mnoho dalšího nás čeká na tomto zájezdu!

Štola, punč, pečené kaštany, třpytivá výzdoba a krásné památky k tomu ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace