Příměstský tábor Trutnov

Příměstské tábory máme pro letošní rok 2020 za sebou, ale pro úspěch se je chystáme zopakovat i v příštím roce! V lednu zveřejníme termíny a zároveň se můžete těšit na další program pro ty, kteří s námi již tábor absolvovali :-) Níže necháváme informace z letoška pro Vaši představu a nezapomeňte, že tento program určitě pro nové účastníky zachováme!

Aktivně v naší krajině

    1. den Tajemné Rýchory

Návštěva pevnosti Stachelberg, v okolí vybudovaných zákopů a výstup na rozhlednu Eliška s nádhernými výhledy na Mravenčí hory a Královecký špičák

Poté se vydáme na Rýchorskou boudu skrz Dvorský les až do Prkenného dolu

Mokrá varianta: změníme trasu procházky a navštívíme Hornický skanzen v Žacléři.

     2. den Až na vrcholky hor!

Horní Malé Úpy se přes Svorovou horu vydáme na náš nejvyšší vrchol – Sněžku. Obřím dolem sestoupíme do Pece pod Sněžkou.

Mokrá varianta: ZOO Dvůr Králové a exkurze do výrobny vánočních ozdob

     3. den A přírodu střídá kultura

Vyrazíme do unikátní pevnosti Josefov, kde si užijeme na míru šitou prohlídku! Projdeme si podzemní chodby i celé pevnostní město.

Odtud se vydáme k Braunovu Betlému – trasu si projdeme od Žirče až k nádhernému hospitalu Kuks, kde si nenecháme ujít prohlídku staré lékárny. Budeme si moci vyzkoušet roli lékárníka a rozmělňovat léčiva v třence, vyrábět tablety či vylisovat čípky, anebo ve výdejním boxu číst recepty, vydávat léky a podávat rady o jejich užívání.

     4. den Dvě skalní města v jednom dni – no kdo to má?

Teplických skal se vydáme do Adršpachu. Cestou vyšplháme na skalní hrad Střmen a pohodovou trasu si ozvláštníme luštěním tajemné hledačky.Dorazíme až do skalního města Adršpach, kde si alespoň nohy ochladíme v nádherném jezírku.

     5. den Velká trutnovská jízda

Na závěr dne nás bude čekat velké putování po krásách Trutnova – je třeba poznat naše město, jak se sluší a patří, a to formou her a soutěží!

Cena zahrnuje:

              -  vstupné v rámci programu (pevnost Stachelberg, pevnost
                 Josefov, hospital Kuks, Teplické skály)
              -  dopravu MHD
              -  balíček pojištění (úrazové, odpovědnost, storno, zavazadla)
              -  stravu (studený oběd, 2x svačina, ovoce)
              -  kvízy a soutěže v rámci programu
              -  dárek na památku :-)

Cena nezahrnuje:
              -  kapesné
              - vstupné navíc v případě mokré varianty
              = 80 Kč skanzen Žacléř, 150 Kč ZOO, 30 Kč vánoční ozdoby

Termíny

Termíny pro rok 2021 budeme zveřejňovat v lednu 2021.

Přihlášení dítěte na tábor:

Níže v souborech ke stažení najdete přihlášku na příměstský tábor a další důležité pokyny a dokumenty. Před přihlášením dítěte si prosím vše pečlivě prostudujte. Tábor je vhodný pro děti ve věkovém rozmezí 10-15 let.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku (scan nebo stačí čitelně ofocená) nám prosím zašlete na info@teeway.cz. Nebude-li žádná překážka v přihlášení, pošleme Vám emailem pokyny k platbě. Po připsání částky na náš účet Vám zašleme finální potvrzení. Pokud nebude možné Váš požadavek na přihlášení uspokojit, např. z důvodu naplnění Vámi vybraného termínu, budeme Vás neprodleně informovat. V takovém případě bude Vaše přihláška zamítnuta. Jestliže Vaše platba nebude připsána na náš účet do 5 pracovních dní od zaslání pokynů k platbě, bude Vaše přihláška považována za neplatnou a bude z naší strany zrušena. Děkujeme za pochopení.

Ke stažení:

Závazná přihláška na příměstský tábor  
Vytištěnou přihlášku si můžete vyzvednout i v prodejně Hippo Foto (Bulharská ulice vedoucí od Staré radnice směrem k Nové radnici - Moby Dicku). Otevírací doba po-pá 9-12 h a 13-17 h a v sobotu 9-12 h).

Program tábora

Informace a podmínky pro účastníky příměstského tábora

Potvrzení o bezinfekčnosti

Všeobecné pojistné podmínky cestovního pojištění VPPCPCZ/1018

Pojistná knížka

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace