Pro pedagogy

Zaujal mě zájezd na Vašich stránkách, co teď?

Zájezd si můžete vybrat buď z vzorových programů na těchto stránkách. Buď se Vám líbí se vším všudy nebo můžeme v zájezdu cokoli změnit a vytvoříme Vám program na míru. Pro další informace nás kontaktujte buď přes formulář u jednotlivých zájezdů, e-mailem (info@teeway.cz), telefonicky a nebo přes náš Facebook. Obratem se s Vámi spojíme, společně doladíme všechny detaily a sdělíme Vám cenovou nabídku (naše vzorové programy jsou kalkulované pro odjezd z Prahy a jejího nejbližšího okolí).

Jaký počet studentů je ideální?

Tentokrát nám bude platit čím více, tím lépe a to samozřejmě z důvodu snížení ceny zájezdu. Kalkulaci děláme dle Vašich požadavků - pro tři nebo čtyři pedagogy zdarma a poté pro 45 a 50 účastníků. S vyšším počtem studentů se cena adekvátně snižuje, ale nebojte, zájezd umíme připravit i pro menší skupiny.

Co když naše škola neobsadí celý autobus?

Rozšiřte informaci o zájezdu mezi známé, příbuzné dětí či spřátelené školy, věříme, že se najde spousta výletníků. My se budeme snažit zároveň s Vámi nalézt skupinku, která by autobus doplnila a zájezd se mohl uskutečnit.

Musí kantoři za zájezd platit?

V kalkulaci počítáme se třemi pedagogy zdarma jako malou odměnu za Vaši ochotu pomoci nám s organizací zájezdu a dohledem nad dětmi. O dalších výhodách Vás budeme rádi informovat.

Jaké aktivity budou připravené pro děti?

Na jednotlivá místa máme připravených spoustu soutěží a kvízů, které Vám rádi představíme. Pokud byste zájezd chtěli tématicky zaměřit, stačí se ozvat a rádi se Vám přizpůsobíme. Naši průvodci v jednotlivých památkách průvodci podávají výklad a tam, kde jim to není dovoleno, se snažíme zajistit průvodce místního. 

Jak probíhá příprava zájezdu?

Program zájezdu Prvním krokem bude samozřejmě výběr zájezdu. Můžete vybírat buď z vzorových programů v katalogu, nebo nám sdělit Vaše vlastní představy o zájezdu. Program a podmínky Vám dle Vašeho přání vyhotovíme a zašleme k odsouhlasení. Programy na míru Vám kalkulujeme ve třech variantách – 45 a 50 osob.

Termín konání zájezdu Požadavkům na termín zájezdu se vždy snažíme vyhovět. Vzhledem k tomu, že se k zájezdu pojí dostupnost ubytování, trajektu či požadovaných prohlídek, vše pro Vás ověříme a termín potvrdíme nebo se dohodneme na jiném. Případně je možné uzpůsobit program zájezdu tak, aby nic nebránilo v dané době zájezd uskutečnit.

Smlouva o zájezdu Poté, co my budeme mít potvrzené požadované služby, a Vy si ověříte zájem mezi studenty, uzavřeme s Vaší školou cestovní smlouvu. Spolu s ní obdržíte i pokyny pro přihlášení studentů v našem přihlašovacím systému.

Prezentace zájezdu Součástí přípravy každého zájezdu je prezentace pro lepší představení zájezdu rodičům.

Přihlašovací systém Pro přihlášení studentů a pro předání veškerých informací rodičům máme připravený systém vytvořený speciálně pro naše zájezdy. Účastníci se sami registrují přímo na www.teeway.cz, a proto pro pedagogy odpadá schraňování stohů přihlášek, psaní seznamů apod. Rodiče poukazují platby za zájezd přímo CK TEEway, ty jsou zde přehledně zobrazeny a pedagog je může kdykoli zkontrolovat. Ke stažení je i seznam studentů, který mohou pedagogové využít pro své účely. Dále jsou zde k dispozici veškeré informace týkající se zájezdu – Informace pro účastníky, informace o pojištění, orientační ceník potravin, všeobecné podmínky CK TEEway a postupně přidáváme i aktuální informace (částka na vstupy, informace k odjezdu, ubytovací seznam apod.). Po zájezdu sem přidáme i fotografie a vše je dostupné ještě měsíc po návratu. Přihlášení je jednoduché – rodičům stačí sdělit kód Vašeho zájezdu a vše ostatní je již na nich.

Platby za zájezd Platby většinou probíhají formou zálohy a doplatku. Na termínech se s Vámi dohodneme a rodiče je poté mají vypsané jak na přihlášce (včetně pro ně určených VS a SS), tak v přihlašovacím systému.

Výběr památek a vstupné Zašleme Vám návrh památek (s částkami za vstupné), které doporučujeme v rámci programu navštívit. Pokud budete chtít navštívit jiná místa, než námi navrhovaná, není problém. Rádi je pro skupinu zajednáme nebo Vám poradíme další alternativy. Studentům poté sdělíme přesnou částku, kterou je třeba mít s sebou v hotovosti. Pro místa, kde není možné, aby náš průvodce podával výklad, máme připravené mapky a aktivity, díky kterým účastníci místo dobře poznají. Vždy, když je to možné, rezervujeme návštěvy památek předem pro docílení co nejlevnější ceny vstupného.

Cena zájezdu se dá snížit navýšením počtu účastníků, změnou typu ubytování nebo nečerpáním všech služeb. Podrobnosti Vám rádi sdělíme.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace