Pro rodiče

Jednodenní zájezdy

 

Jak probíhá platba zájezdu?

U jednodenních zájezdů probíhá platba jednorázově. Záleží zde na rozhodnutí pedagoga, jestli bude částku vybírat od všech účastníků hotově nebo jestli bude probíhat platbou na účet CK TEEway. V případě platby na účet CK TEEway je možný převod celé částky na účet, přímým vložením částky na účet nebo složenkou. Vždy je však nutné uvést správný variabilní symbol (tzn. rodné číslo studenta) a specifický symbol (kód zájezdu, který obdržíte od pedagoga) pro správné spárování plateb.

Je v ceně zájezdu pojištění?

Pokud není uvedeno jinak, je pro jednodenní zájezdy sjednáno pojištění léčebných výloh do výše 7 mil. Kč a pojištění odpovědnosti. V případě zájmu lze sjednat i úrazové pojištění, pojištění zavazadel či pojištění zrušení objednaných služeb. Podrobné informace najdete zde. Kartičku pojištění obdrží dítě od průvodce po nástupu do autobusu. 

Kde najdu program svého zájezdu a další informace?

Veškeré informace obdržíte od pedagoga a nebo je najdete v našem Přihlašovacím systému. Na hlavní stránce www.teeway.cz najdete "Vložte kód zájezdu." Sem napíšete kód, který jste obdrželi od pedagoga a veškeré informace Vám budou k dispozici.

Jaké cestovní doklady mám dítěti na cestu pořídit?

Občané v rámci EU (Schengenského prostoru) mohou vycestovat s platným cestovním pasem nebo s platným občanským průkazem se strojově čitelným kódem (dle pokynů Ministerstva zahraničních věcí). Studenti s jiným občanstvím se musí informovat na aktuální podmínky vstupu do zahraničí na příslušných úřadech. Cestovní kancelář neručí za případy, kdy celní úředníci odmítnou vstup na území daného státu z důvodu neplatného cestovního dokladu nebo špatně zajištěného povolení či víza. 

Jak probíhá cesta do dané destinace?

Cestujeme moderními autobusy s příjemnými řidiči. Autobusy jsou vybavené bezpečnostními pásy, toaletou, klimatizací, DVD a je zde možnost koupě studenách nebo teplých nápojů za české koruny. Během cesty zařazujeme pauzy na toaletu či koupi potravin na benzínové pumpě. I přesto, že se snažíme zastavovat na pumpách s toaletami zdarma, ne vždy se zadaří. Proto dítě vždy vybavte drobnými na toalety (50-70c za odskočení).

S jakými vedlejšími náklady na zájezd je nutné počítat?

Pokud není uvedeno jinak, v zájezdu není zahrnuté vstupné do navštívených památek. Výběr probíhá zároveň s pedagogy a často i operativně (dle počasí). Výše částky je uvedená v programu nebo Vám ji sdělí pedagog. Peníze dejte dítěti v dané měně a ideálně přesnou částku.  Dále dítě vybavte kapesným (v cizí měně, většinou není výhodné měnit peníze na místě) na suvenýry, dárky, pohlednice, známky či něco dobrého na zub. Nezapomeňte na drobné na toalety a české koruny, za které si může dítě koupit pití v autobuse. 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace